Kullanım Şartları

serbetcialibaba.com.tr online alışveriş sitesini ziyaret eden, üye olan ve alışveriş eden tüm ziyaretçiler aşağıdaki şartları kabul etmiş sayılacaktır.

serbetcialibaba.com.tr alan adı Güler Osmanlı Mutfağı‘na aittir.

Site içerisinde yer alan tüm bilgiler üretici/ithalatçı firmalar tarafından sağlanmış olup, gerekli durumlarda katkı sağlanarak yayımlanmıştır.
İçerikler (fotoğraf, bilgi, döküman vs.) izinsiz alınamaz, kullanılamaz ve dağıtılamaz.

Kullanım kolaylığını ve bilgi akışını sağlamak amacı ile atfen başka internet sitelerine linkler verilebilir. 3. kişilere ait bu internet sitelerinin kullanım koşulları farklılıklar görterebilir ve serbetcialibaba.com.tr herhangi bir sorumluluk almaz. İlgili sitelerin kurallarını incelemenizi öneririz. İlaveten, Şerbetçi Ali Baba dışındaki bir siteye olan link, Şerbetçi Ali Baba’nın o siteyi ya da o sitede belirtilen ürün ya da hizmetleri onayladığı anlamına gelmez.

Sunucularımızdan herhangi birine örneğin e-posta ya da serbetcialibaba.com.tr web sayfaları aracılığıyla içerik göndererek,
(a) İçeriğin yasal mevzuata aykırılık içermeyeceğini,
(b) Herhangi bir içerik sunmadan önce virüs ya da diğer kirletici ya da yok edici özellikleri karşı tarama yapmak ve bunları silmek için elinizden gelen çabayı göstereceğinizi,
(c) İçeriğin sahibi olduğunuzu ya da o içeriği Şerbetçi Ali Baba’ya sunmak için kısıtlamasız bir hakka sahip olduğunuzu ve Şerbetçi Ali Baba’ya içeriği bedelsiz olarak yayınlayabileceğini ve/veya içeriğin kendisini ya da içinde tanımlanan her türlü kavramı, herhangi bir mesuliyet ya da yükümlülük olmadan ürünlerimizde kullanabileceğini,
(d) Bize sunduğunuz içerik ile ilgili olarak aleyhimize hukuki muamele başlatmayacağınızı ve herhangi bir 3. kişi sunduğunuz içerikle ilgili olarak aleyhimize hukuki işlem başlattığında bu hususta zararlarımızı tazmin edeceğinizi kabul ediyorsunuz.

Şerbetçi Ali Baba, kullanıcılar tarafından sitesine konulan içeriği incelemez ve inceleyemez; bu içerikten sorumlu değildir. Şerbetçi Ali Baba, istediği zaman kullanıcılar tarafından konulan içeriği gerekli gördüğünde çıkarabilir.

Güler Osmanlı Mutfağı Sitenin yayınını durdurabilir, belirli kullanıcıların erişimlerini engelleyebilir, sitenin yayın adreslerini değiştirebilir ya da E-Ticaret sitesini kullanıcıları ile birlikte başka bir firmaya devredebilir. Bu işlemler için önceden haber vermeksizin yetkisini kullanma hakkını saklı tutar ve sorumlu tutulamaz.